איירון מן 2 – Iron Man 2תיאור המשחק:
משחק מגניב , חסלו את האוייבים , קחו בונוסים חסלו את כולם , לחצו רווח לפצצה אבל שמרו את הפצצות לזמן חרום , בהצלחה
מקשי המשחק: צדדים ,עכבר לכוון ולירות , לחיצה רצופה יריה גדולה יותר , רווח פצצה

 

איירון מן 2 הוא משחק מקוון חינם המבוסס על הסרט בכיכובו 2,010 רוברט דאוני ג'וניור, גווינת 'פאלטרו, דון צ'ידל וסקרלט ג'והנסון. קח שליטה על איש הברזל כמו שאתה פיצוץ דרך השמיים ורחובות עיר, מביא לאויבי צדק וצובר ניקוד גבוה. איירון מן 2 עובד על כל מכשיר שתומך ב- Adobe Flash ודורש מקלדת ועכבר לבקרה. המשחק כולל שלוש רמות של פעולה הולמת דופק. בנוסף, איירון מן 2 כולל שלושה הישגים unlockable להוסיף ערך חוזר.
איירון מן 2: הרמה הראשונה
ברמה הראשונה של איירון מן 2, אתה שולט איש ברזל על ידי הזזת סמן העכבר. הזזת הסמן לצד ימין של חלון המשחק מאפשר איש הברזל כדי להמשיך דרך ברמה במהירות רבה יותר, תוך כדי התנועה את הסמן לצד השמאל מאטה את הפעולה והופכת את מכשולים קלים יותר להימנע. לחץ על לחצן העכבר השמאלי כדי לירות את אקדחו של איש הברזל.
כפי שאתה לטוס, תוכל מעת לעת לראות מטבעות מעוטרים באות "i". מטבעות אלה נקראות "i-שמרנים". לאסוף את חמש i-שמרנים לחייב התקפה המיוחדת של איש הברזל, ולאחר מכן לחץ על מקש הרווח כדי לשחרר את המתקפה על האויבים שלך. התקפה המיוחדת של איש הברזל בדרך כלל הורסת כל אויב על המסך.
איירון מן 2: הרמה השנייה
ברמה השנייה, איירון מן 2 משמרות לתצוגה בגוף ראשון כמו שאתה לקחת את השליטה על מכונת המלחמה. השתמש בסמן העכבר כדי לכוון את אקדחו של מכונת המלחמה ולחץ על לחצן העכבר השמאלי כדי לירות על אויב mechs כפי שהם מופיעים. שימו לב, עם זאת, כי האקדח של מכונת המלחמה מתחמם יתר על המידה במהירות. אם אתה יורה באקדח יותר מדי פעמים ברצף מהיר, האקדח שלך עלול להתחמם יתר על המידה כאשר אתה זקוק לו ביותר.
I-חסרונות מהרמה הראשונה של Iron Man 2 להפוך את מראה אחר במהלך הרמה השנייה. הנה, אני-שמרנים לתפקד כמאיצי בריאות, מילוי מד הבריאות שלך כמו שאתה במאבק כדי להביס את עדר המתקרב של mechs.
איירון מן 2: רמה שלישית
הרמה השלישית של איירון מן 2 מכניסה אותך בחזרה את שליטה על איש הברזל בעודו בקרבות נבל צליפת השוט למוות. שליטת איש ברזל ברמה זו בדיוק כפי שעשית בראשון, באמצעות מצביע העכבר כדי להזיז את איש ברזל סביב המסך ולחיצה על לחצן עכבר השמאלי כדי לירות.
ברמה השלישית של איירון מן 2, תצטרך להתמודד עם גל של טילים ומוקשים יחד עם השוט של ההתחשמלות של צליפת השוט. נותר קרוב לצליפת השוט יאפשר לך להתמודד נזק בצורה יעילה ככל האפשר, תוך שמירה על הבריאות היקרה של איש הברזל. אם אתה רואה i-קון, לגעת בו כדי למלא את הבריאות של איש הברזל. אם אתה להביס בהצלחה צליפת שוט, אתה מנצח איירון מן 2.
איירון מן 2: הישגים
יש איירון מן 2 שלושה הישגי unlockable שתוכל להציג על ידי לחיצה על האפשרות "Unlocks" בתפריט הראשי. כל הישג הוא בהדרגה קשה יותר להשגה, ופותח את כולם עשוי לדרוש השלמת המשחק מספר פעמים.
אתה יכול להיות בר מזל מספיק כדי לפתוח את ההישג הראשון, "איירון מן", כאשר אתה להשלים Iron Man 2 בפעם הראשונה. כדי לפתוח את ההישג הזה, פשוט להשלים איירון מן 2 עם ציון של לפחות 50,000 נקודות.
אם יש לך את האומץ לנסות שליטה מלאה של איש ברזל 2, תנסה לפתוח את "מכונת המלחמה" והישגים "צליפת שוט". אתה יכול לפתוח את ההישג "מכונת המלחמה" על ידי השלמת המשחק עם ציון של 75,000 נקודות או יותר. כדי לפתוח את ההישג "צליפת השוט", השלם איירון מן 2 עם ציון של לפחות 100,000 נקודות. בנוסף, עליך לאסוף לפחות 15 i-חסרונות במהלך המשחק כדי לפתוח את ההישג "צליפת השוט".